Kim jesteśmy ?

Firma Ar-Speed jest przedsiębiorstwem branży transportowej, realizującym usługi z zakresu zleceń kurierskich oraz przewozów pasażerskich. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesna struktura wewnętrzna firmy pozwalają nam wychodzić naprzeciw najwyższym standardom europejskim oraz wymogom najbardziej wymagających klientów. Niezawodna flota samochodowa obsługiwana przez starannie dobrany personel to gwarancja wysokiej jakości naszych usług.

Czym się zajmujemy ?

Stworzyliśmy międzynarodową sieć kurierską, zapewniającą ciągłość komunikacji pomiędzy wszystkimi miejscowościami znajdującymi się na jej trasach. Dzięki temu możemy zapewnić stały transport towarów w regularnym cyklu połączeń. Nasza struktura organizacyjna umożliwia wszystkim naszym klientom wygodne nadawanie oraz odbiór przesyłek, zgodnie z najwyższymi kryteriami branży kurierskiej i spedycyjnej.

Co oferujemy ?

W naszej ofercie znajdują się usługi spedycyjne oraz pocztowe na terenie Polski, Niemiec, Belgii i Holandii. W zakładce trasy znajduje się lista miast, na terenie których działamy oraz mapka z trasami, po których się poruszamy. Obsługujemy wszystkie miejscowości znajdujące się na trasach, a w niektórych sytuacjach również poza nimi. Paczki można nadawać z dowolnych punktów naszych tras w dowolnych kierunkach. W zakładce cennik znajdą Państwo również nasze promocje oraz ofertę przewozu pojazdów.

Dlaczego my ?

Nasza międzynarodowa sieć kurierska jest bez wątpienia najszybszą, najbezpieczniejszą i najtańszą formą komunikacji transportowej. Dzięki naszej flocie nawet najbardziej oddalone miejscowości Belgii, Holandii czy Niemiec są niemal na wyciągnięcie Państwa ręki. Wystarczy tylko wypełnić nasz formularz nadania przesyłki i zaczekać na przybycie kuriera. Zlecając wysyłkę firmie Ar-Speed mają Państwo pewność, że dotrze ona bezpiecznie, niezawodnie i na czas.

Ar-Speed // Transport paczek z Polski do Niemiec - Belgii - Holandii // w liczbach

ar-speed międzynarodowy transport paczek
0
dni na rynku
0
zadowolonych klientów
0
tyś. przejechanych kilometrów
0
ekspresowych paczek
Polska +48

602 320 907

Holandia +31

610 817 600