Liczba obywateli Holandii przekracza znacznie 16 milionów osób, co sprawia, że jest to jeden z najgęściej zaludnionych krajów świata. W tej liczbie jest jednak dość spory odsetek obywateli o narodowości innej niż holenderska, w tym również Polaków. Jednakże na pytanie ilu Polaków faktycznie przebywa w Holandii, nikt nie jest w stanie odpowiedzieć. Głównie z tej przyczyny, że występuje tu dość silna rotacja pracowników sezonowych, co jest cechą charakterystyczną dla firm sektora rolniczego. Warto też dodać, że obecnie zdecydowana większość holenderskich firm rolniczych bardzo chętnie zatrudnia Polaków.

Firma Ar-Speed jest w stanie dotrzeć do 16 milionów obywateli Holandii, dysponując oddziałami na całym obszarze tego państwa. Nasze usługi zostały już docenione przez Holendrów.

Firma Ar-Speed, wożąc paczki z Polski do Holandii, realizuje w większości zlecenia od polskich klientów. Jest to zrozumiałe, ponieważ tworzenie holenderskiej sieci kurierskiej naszej firmy odbywało się głównie w oparciu o tę właśnie grupę zleceniodawców. Jednakże zaczynamy być już dostrzegani przez samych Holendrów, którzy doceniają zarówno nasz potencjał, profesjonalizm, jak też konkurencyjne ceny. Oddziały Ar-Speed, rozlokowane równomiernie na obszarze całej Holandii, stają się coraz częściej punktami realizującymi przesyłki również pomiędzy Holandią a Niemcami.