Chociaż podstawową grupą klientów firmy Ar-Speed są Polacy (zarówno mieszkający w kraju, jak i przebywający za granicą), to jednak nie oznacza to wcale, że nasi kurierzy jeżdżą wyłącznie dla Polaków. Nadawcami oraz odbiorcami paczek, przewożonych przez naszą firmę, są bardzo często obywatele niemieccy, którzy, sprawdziwszy jakość naszych usług, zawsze chętnie z nich korzystają. Tym bardziej, że oferujemy konkurencyjne ceny w porównaniu z firmami niemieckimi.

Sieć kurierska Ar-Speed pokrywa cały obszar państwa niemieckiego, a paczki z Polski do Niemiec mogą za naszym pośrednictwem docierać nawet do 80 milionów obywateli tego kraju.

Niemcy są krajem zamieszkanym przez ponad 80 milionów mieszkańców, co daje im drugie miejsce w Europie za Rosją. Sieć kurierska firmy Ar-Speed obejmuje praktycznie cały obszar państwa niemieckiego, a co za tym idzie: jesteśmy w stanie dotrzeć do 80 milionów obywateli Niemiec. Biorąc pod uwagę, że kontakty pomiędzy Niemcami a Polakami (i te biznesowe, i te prywatne) są dość ożywione, nasze busy codziennie pokonują setki kilometrów, dostarczając przesyłki w obydwie strony.