Holandia jest dla przeciętnego Polaka państwem dość egzotycznym, ale by to sobie uświadomić, należy tam pojechać. Dopiero bowiem na miejscu można zauważyć panujący powszechnie porządek i ład. Tak doskonały, że sprawiający wręcz czasem wrażenie planu filmowego. Znalezienie w Holandii kawałka niezagospodarowanej przestrzeni jest dość trudne. Nawet poza miastem próżno szukać sielskich krajobrazów z krzywym płotkiem, wysokimi po pas kępami pokrzyw i dziko pnącymi się zaroślami. Wszystko jest wyrównane jak pod linijkę.

Podróżowanie na terenie Holandii odbywa się po 116 tysiącach doskonale utrzymanych dróg. Transport paczek z Polski do Holandii przebiega w perfekcyjnych warunkach.

Holendrzy, jako mistrzowie perfekcji, dysponują najgęstszą na świecie siecią dróg kołowych w skali jednego państwa. Jest to łącznie ponad 116 tysięcy kilometrów dróg, z czego ponad 2 200 kilometrów przypada na autostrady. W tej nieprawdopodobnej plątaninie szos o doskonałych nawierzchniach poruszają się bezbłędnie busy firmy Ar-Speed, realizując codziennie transport paczek z Polski do Holandii. Mogą być Państwo pewni, że wszystkie przesyłki zawsze docierają na czas.